O NAS

ISG Business Consulting Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem dwóch spółek leasingowych: Idea Getin Leasing S.A. i Alior Leasing Sp. z o.o., co oznacza, że w kontaktach z naszymi Klientami możemy reprezentować obie firmy, a także posiadamy pełnomocnictwo do zawierania umów leasingowych w imieniu tych spółek.

ISG Business Consulting Sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętym doradztwem finansowym. Założona w 2013 roku ma charakter spółki rodzinnej, której właścicielami są małżonkowie Sławomir Grabias i Izabela Pruchnicka Grabias. Spółka powstała na bazie doświadczenia praktycznego i wiedzy akademickiej. Robimy wszystko, aby obsługa naszych Klientów przebiegała sprawnie i profesjonalnie.

ISG Business Consulting Sp. z o.o. to rodzinna spółka współpracująca ze spółkami leasingowymi Alior Banku oraz Getin Banku. Jej podstawowym celem jest zapewnianie szeroko rozumianego doradztwa finansowego dla swoich klientów, w tym przede wszystkim poszukiwanie i finansowanie jak najlepszych opcji leasingowych oraz zabezpieczanie działalności firm partnerskich poprzez oferowanie im dopasowanych pakietów ubezpieczeń.

Warszawa to wyjątkowo szybko rozwijająca się część naszego kraju. Kolejne firmy starają się korzystać z nowych form organizacyjnych i metod finansowania działalności, by wysforować się na prowadzenie w konkurencyjnej stawce. Dlatego właśnie doradztwo finansowe w Warszawie jest takie ważne. W ISG Business Consulting realizowane jest poprzez znakomicie uzupełniającą się parę ekspertów, praktyka Sławomira Grabiasa i jego małżonkę, Izabelę Pruchnicką-Grabias, której pola zainteresowań są bardziej teoretyczne. Jest ona uznanym ekspertem zwłaszcza w dziedzinie ryzyka walutowego i systemowego. 

Leasing

Jednym z najskuteczniejszych mechanizmów finansowania działalności gospodarczej jest obecnie leasing. Leasing dla przedsiębiorców, mechanizm nieskomplikowany w swojej istocie, przez wiele lat swojego funkcjonowania, w tym także w specyficznych warunkach na rynku polskim, podzielił się na wiele różnych rodzajów dostosowanych nawet do bardzo nietypowej sytuacji szczególnej przedsiębiorstwa poszukującego kapitału. W związku z tym usługi brokera leasingowego w Warszawie  stały się cenne jak nigdy dotąd tym bardziej, że ISG Business Consulting jest w stanie zorganizować także złożone pakiety ubezpieczeniowe. Ich zadaniem jest z kolei wyeliminowanie najważniejszych czynników ryzyka, z jakimi musi sobie radzić firma.

WŁADZE SPÓŁKI

Sławomir Grabias - jest głównym udziałowcem spółki, pełni funkcję Prezesa Zarządu. Z wykształcenia mgr ekonomii. Od 20 lat związany z branżą finansową, pracując w bankowości oraz firmach leasingowych. W spółce zajmuje się obsługą Klientów oraz pozyskiwaniem finansowania inwestycji dla nich, wykorzystując swoją wiedzę o rynku, ofercie oraz kontakty osobiste zdobyte w instytucjach finansowych w trakcie 20 lat pracy.

ISGBC Slawomir Grabias
ISGBC Izabela Prochnicka-Grabias

Izabela Pruchnicka-Grabias - doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse Szkoły Głównej Handlowej, Profesor w Instytucie Bankowości SGH, uznana w Polsce i za granicą specjalistka od ryzyka walutowego i systemowego. Autorka 4 książek własnych i współautorka kolejnych trzech, ponad stu artykułów naukowych opublikowanych w Polsce i za granicą, cytowana w publikacjach ekonomicznych USA i Europy. Jest jednym z nielicznych polskich naukowców specjalizujących się problematyce opcji walutowych, jest również biegłym sądowym w zakresie spraw związanych z finansami, oraz wykładowcą na Northeastern Illinois University w USA. W Spółce pełni funkcje analityczne i doradcze. Jest współwłaścicielem Spółki oraz jej Prokurentem.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij do nas zapytanie ofertowe, odpiszemy najszybciej jak to możliwe

 

Autoryzowany Przedstawiciel
Alior Leasing Sp. z o.o.
.
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Telefon: +48 604 293 401
e-mail: sgrabias@isgbc.pl
Sławomir Grabias

Scroll to top