O NAS

ISG Business Consulting Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem dwóch spółek leasingowych: Idea Getin Leasing S.A. i Alior Leasing Sp. z o.o., co oznacza, że w kontaktach z naszymi Klientami możemy reprezentować obie firmy, a także posiadamy pełnomocnictwo do zawierania umów leasingowych w imieniu tych spółek.

ISG Business Consulting Sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętym doradztwem finansowym. Założona w 2013 roku ma charakter spółki rodzinnej, której właścicielami są małżonkowie Sławomir Grabias i Izabela Pruchnicka Grabias. Spółka powstała na bazie doświadczenia praktycznego i wiedzy akademickiej. Robimy wszystko, aby obsługa naszych Klientów przebiegała sprawnie i profesjonalnie.

ISG Business Consulting Sp. z o.o. to rodzinna spółka współpracująca ze spółkami leasingowymi Alior Banku oraz Getin Banku. Jej podstawowym celem jest zapewnianie szeroko rozumianego doradztwa finansowego dla swoich klientów, w tym przede wszystkim poszukiwanie i finansowanie jak najlepszych opcji leasingowych oraz zabezpieczanie działalności firm partnerskich poprzez oferowanie im dopasowanych pakietów ubezpieczeń.

Małżeństwo ekspertów

Warszawa to wyjątkowo szybko rozwijająca się część naszego kraju. Kolejne firmy starają się korzystać z nowych form organizacyjnych i metod finansowania działalności, by wysforować się na prowadzenie w konkurencyjnej stawce. Dlatego właśnie doradztwo finansowe w Warszawie jest takie ważne. W ISG Business Consulting realizowane jest poprzez znakomicie uzupełniającą się parę ekspertów, praktyka Sławomira Grabiasa i jego małżonkę, Irenę Pruchnicką-Grabias, której pola zainteresować są bardziej teoretyczne. Jest ona uznanym ekspertem zwłaszcza w dziedzinie ryzyka walutowego i systemowego. 

Leasing

Jednym z najskuteczniejszych mechanizmów finansowania działalności gospodarczej jest obecnie leasing. Leasing dla przedsiębiorców, mechanizm nieskomplikowany w swojej istocie, przez wiele lat swojego funkcjonowania, w tym także w specyficznych warunkach na rynku polskim, podzielił się na wiele różnych rodzajów dostosowanych nawet do bardzo nietypowej sytuacji szczególnej przedsiębiorstwa poszukującego kapitału. W związku z tym usługi brokera leasingowego w Warszawie  stały się cenne jak nigdy dotąd tym bardziej, że ISG Business Consulting jest w stanie zorganizować także złożone pakiety ubezpieczeniowe. Ich zadaniem jest z kolei wyeliminowanie najważniejszych czynników ryzyka, z jakimi musi sobie radzić firma.

WŁADZE SPÓŁKI

Sławomir Grabias - jest głównym udziałowcem spółki, pełni funkcję Prezesa Zarządu. Z wykształcenia mgr ekonomii. Od 20 lat związany z branżą finansową, pracując w bankowości oraz firmach leasingowych. W spółce zajmuje się obsługą Klientów oraz pozyskiwaniem finansowania inwestycji dla nich, wykorzystując swoją wiedzę o rynku, ofercie oraz kontakty osobiste zdobyte w instytucjach finansowych w trakcie 20 lat pracy.

ISGBC Slawomir Grabias
ISGBC Izabela Prochnicka-Grabias

Izabela Pruchnicka-Grabias - doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse Szkoły Głównej Handlowej, Profesor w Instytucie Bankowości SGH, uznana w Polsce i za granicą specjalistka od ryzyka walutowego i systemowego. Autorka 4 książek własnych i współautorka kolejnych trzech, ponad stu artykułów naukowych opublikowanych w Polsce i za granicą, cytowana w publikacjach ekonomicznych USA i Europy. Jest jednym z nielicznych polskich naukowców specjalizujących się problematyce opcji walutowych, jest również biegłym sądowym w zakresie spraw związanych z finansami, oraz wykładowcą na Northeastern Illinois University w USA. W Spółce pełni funkcje analityczne i doradcze. Jest współwłaścicielem Spółki oraz jej Prokurentem.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyślij do nas zapytanie ofertowe, odpiszemy najszybciej jak to możliwe

 

Autoryzowany Przedstawiciel
Alior Leasing Sp. z o.o.
.
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Telefon: +48 604 293 401
e-mail: sgrabias@isgbc.pl
Sławomir Grabias

Scroll to top